Programtervezet

 Augusztus 8., csütörtök

Délután folyamán: érkezés, beiratkozás, elszállásolás

17:00 – 19:00 felvonulás, hivatalos megnyitó

                     a homoródalmási Almamag néptánccsoport fellépése

19:00 – 20:00 a fotó kategória programjainak megnyitása: Gyorstalpaló

20:00 – 21:30 vacsora

            22:00 tábortűz

 

Augusztus 9., péntek

  8:00 –   9:30 ébresztő, reggeli

  9:30 – 10:00 áhítat: Lőrinczi Eszter, teológiai hallgató, Székelykeresztúr

10:00 – 14:00 színházi és zenei produkciók próbája beosztás szerint

10:30 – 14:00 műhelymunka: Fazakas Bence és Ilyés Zalán: Fotóelmélet és gyakorlat

10:30 – 14:00 műhelymunka: Nagy Egon: Kockacsendek és hashtagek – Közös és egyéni szövegek alkotási folyamatai

10:30 – 14:00 műhelymunka: Járai-Szabó Richárd: Slam Poetry és egyéb állatfajták – kreatív írás gyakorlatok

12:30 – 14:00 műhelymunka: Képzeld el! – Vetési Annamária vakok és látássérültek számára készült könyvének interaktív bemutatója

12:30 – 14:00 műhelymunka: Kézműves tevékenységek Mihók Anita vezetésével

14:00 – 16:00 ebédszünet

16:00 – 18:30 versmondó- és népdaléneklő verseny, a néptánc produkciók bemutatása

18:30 – 20:00 színházi és zenei produkciók bemutatása

18:30 – 20:00 napértékelő a fotó kategória résztvevőinek

20:00 – 21:00 vacsora

22:00 – 23:00 Csillagfotózás

22:00 – 24:00 a Wildgarden koncertje

 

Augusztus 10., szombat

 8:00 –   9:30 ébresztő, reggeli

 9:30 – 10:00 áhítat: Ravasz Levente, központi egyleti munkatárs, a sportszakosztály vezetője, Korond

10:00 – 14:00 színházi és zenei produkciók próbája beosztás szerint

10:30 – 14:00 műhelymunka: Fazakas Bence és Ilyés Zalán: Az analóg fotógráfia művészete

10:30 – 12:30 műhelymunka: Matók Dóra: ArtZulat formálás: logó értelmezés és egyéni logó készítés

10:30 – 14:00 műhelymunka: Járai-Szabó Richárd: A hogyan készült mai adásában: Slam Poetry – Az első soroktól a mikrofonállványig

10:30 – 14:00 interaktív előadás: Nagy Egon: Vajon védelmet ki fog nyújtani? – Dalszövegek helye az iskolában és a mindennapokban

12:00 – 14:00 műhelymunka: Fekete Etele: A grafika műhelytitkai - Linómetszet

14:00 – 16:00 ebédszünet

16:00 – 16:50 vendégelőadás: Slawomir Mroze: A nyílt tengeren című abszurd komédiája a Marosvásárhelyi Művészeti Líceum diákjainak előadásában. Rendezte: Barabási Tivadar

17:00 – 20:00 színházi és zenei produkciók bemutatása

18:30 – 20:00 napértékelő a fotó kategória résztvevőinek

18:30 – 20:00 Hegy alatt abrakolás – Gyorstalpaló a fellépőknek

20:00 – 21:00 vacsora

21:00 – 22:00 Slam Poetry est

22:00 – 24:00 színházi és zenei produkciók bemutatása

             24:00 választható tevékenységek: karaoke, just dance

 

Augusztus 11., vasárnap

  8:30 – 10:30 ébresztő, reggeli

11:00 – 13:30 záró istentisztelet: Koppándi Júlia, lelkésznő, Déva

13:30 – 15:00 ebédszünet

17:00 – 18:00 fotó kategória pályamunkáinak bemutatása és kiállítása

19:00 – 20:30 búcsúvacsora

20:30 – 22:00 díjkiosztó gála

            22:00 SZBB buli

 

Augusztus 12., hétfő

A résztvevők hazautazása